לקוחותינו ממליצים

מפי המחנכות:


מאשה הטואל, מחנכת י”ב בביה”ס הרצוג, מושב בית חשמונאי:
"אני מלווה את תכנית נע"ם מזה שנתיים ומוצאת שהיא משקפת בדיוק את עולם הערכים שאני שואפת להקנות לתלמידי…אני רואה בעשייה מיוחדת זו שליחות ועשיה ערכית לכל המשתתפים. דרך הפעילויות המגוונות שהובילו אלי ויואב, נחשפתי לשיחות, לסיורים ולסדנאות שיצרו עבודה חינוכית מרשימה."


מחנכת כיתה יב׳ בית הספר רבין מזכרת בתיה:
"הכיתה שלי זכתה לעסוק בתכנים ערכיים שונים תחת הדרכתם של אלי ויואב מ"ברוש". במהירות שהפתיעה אפילו אותי, ראיתי איך אפילו התלמידים החשדנים ביותר נפתחו והתחברו למדריכים ולמסרים.
במסגרת התכנית עברה הכיתה שורה של פעילויות חוץ, סיורים ושיעורים שונים. באופן יוצא דופן ומעבר למתחייב מהתכנית, הם אף הקימו קבוצת תגבור לערב, ובה שיפרו את ידיעותיהם של התלמידים לקראת בגרות שאליה לא היו מוכנים קודם.
אני יכול לקבוע בביטחון מלא כי הן הישגיהם של כמה מהתלמידים השתפרו משמעותית כתוצאה מהתכנית. גם המוכנות להתגייס לצה"ל בכלל ולהתגייס ולשירות משמעותי בפרט,היא חלק מההצלחה הזו!"


אירית מחנכת כיתה י׳ בית הספר הרצוג בית חשמונאי:
"ברצוני לשתף אתכם בפידבקים מאסיפת ההורים האחרונה, שכללו הרבה מחמאות והערכה מצד תלמידים והוריהם. באופן אישי, כמורה ומחנכת, השיעורים שאני זוכה לראות אתכם מעבירים הנם שיעורים משמעותיים וחשובים!"


מפי התלמיד:


תלמיד שליווינו מכתה י' עד י"ב:
"הציונים הגבוהים שלי בבגרות בהיסטוריה ובעברית הם הרבה בזכות העבודה שלי עם אלי ויואב! אין על הפעילויות ועל העזרה שלהם. אני מודה להם מאד, מעריך ואוהב אותם"

כל הזכויות שמורות לברוש      מיתוג ועיצוב סטודיו שירי שפיר      בניית אתרים